Nie masz produktów w koszyku.

Search
Ogrody Wodne
Karp Koi rozmiar M
X

Karp Koi rozmiar M

Oceń ten produkt jako pierwszy

25,00 zł

Out of stock

SKU: 116

Opis

Szczegóły

Karp koi - Nishikigoi jest chyba najchętniej hodowaną ozdobną rybą w oczku wodnym. Różnorodność odmian barwnych potrafi przyprawić o zawrót głowy, niekiedy cena wyselekcjonowanych odmian barwnych również, potrafią kosztować nawet kilkaset tysięcy dolarów.

Takich odmian  w naszej standardowej ofercie Państwo nie znajdą, ich zamówienie wymaga przedpłaty i oczekiwania po kilka tygodni na realizację zamówienia.

Natomiast w standardowej ofercie posiadamy mnóstwo bardzo kolorowego narybku tej pięknej ryby w bardzo przystępnych cenach.

Karp doskonale czuje się w naszych warunkach klimatycznych latem, kiedy temperatura wody oscyluje w granicach 14-27°C, natomiast niskie temperatury zimą, są już zdecydowanie mniej korzystne dla ryb tego gatunku.

Są rybami niezwykle towarzyskimi i szybko się oswajają z właścicielem przypływając całym stadem do ręki podczas karmienia, niejednokrotnie dają się wyjąć z wody i głaskać.

Dorosłe osobniki osiągają jak na oczko wodne gigantyczne rozmiary,  około 50-100 cm i dożywają 100 lat, okres rozrodczy przypada na czerwiec w wodzie o temperaturze 18-22°C.

Film i zdjęcia prezentujące ryby w salonie Argus Aqua Design, karp, karaś, jesiotr, orfa:

 

 Film - Karp Koi

Tagi

Tagi produktu

  • Brak tagów związanych z produktem

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Reviews

  1. Be the first to review this product

NAPISZ SWOJĄ OPINIĘ

Napisz własną recenzję

Piszesz opinię o: Karp Koi rozmiar M

Wycena na życzenie

  • Wymień jak najwięcej szczegółów. Pomoże to w dokładnej wycenie produktu.

* wymagane pola