Nie masz produktów w koszyku.

Search
ARGUS zajął I miejsce w VIII Ogólnopolskim konkursie

13-tego września 2015 ARGUS Aqua Design&Graden zajął I miejsce w VIII Ogólnopolskim konkursie na najciekawsze akwarium targów ZooBotanica we Wrocławiu. Konkurs wygrało akwarium morskie 840l

 

13-tego września 2015 ARGUS Aqua Design&Graden zajęło I miejsce w VIII Ogólnopolskim konkursie na najciekawsze akwarium targów ZooBotanica we Wrocławiu. Konkurs wygrało akwarium morskie 840 litrów o wymiarach 200/60/70 full Optiwhite. Urządzony zestaw akwarystyczny Reef VIP z szafką z forniru kamiennego to nowość w ofercie ARGUS. Zestaw został specjalnie zaprojektowany na targi ZooBotanica.

Akwarium zaprezentowane przez naszą firmę było największym akwarium zaprezentowanym podczas wrocławskiej wystawy i cieszyło się ogromnym zainteresowaniem zwiedzających. Niezwykła obsada wielu rzadkich organizmów morskich przyciągnęła uwagę zarówno najmłodszych zwiedzających jak i doświadczonych pasjonatów akwarystyki. Miło było nam widzieć na twarzach oglądających zachwyt wycinkiem głębi oceanu przedstawionym na naszym stoisku.

To dzięki głosom oddanym przez zwiedzających ARGUS Aqua Design&Garden już po raz trzeci zdobyło I miejsce w Polsce w urządzaniu akwariów. Serdecznie dziękujemy!:-)

Fotorelacja z tagów na naszym naszym Facebook’u i stronie akwarium.info.pl